Podvod jménem Eurorest

úterý 2. červen 2009 14:05

http://i.idnes.cz/08/043/gal/KUZ228f06_lez2.jpg

Ona: "Táto, polož to pivo a pojď sem! Pojď sem ti říkám, hned! Koukej, Eurorest nás zve na dovolenou s ubytováním zdarma! Chápeš to? ZDARMA! Zaplatíme si jen polopenzi, která je sice povinná, ale jíst přece stejně musíme, ne?" On: "No jo, mámo, to je fakt bomba! A kam pojedem? Mrkni na ty hotely... Hmmmmm, co třeba do Rakouska? Jasně, to bude Máňa od vedle čučet, až jí to řeknem! Tak já tam do toho Eurorestu teda cinknu a rychle to objednám, ať nám tu úžasnou nabídku někdo nevyfoukne..."

Ona: "Hele, Máňo, víš, kde jsme byli s Pepou v listopadu na lyžích? V Rakousku! Přímo v tříhvězdičkovym hotelu Berau! A zadarmo! Teda, museli jsme si tam zaplatit jídlo, ale bydlení bylo úplně zadáčo. To koukáš, co?"

No, Máňa teda fakt kouká. Ale protože není dnešní, kouká na internet. A hle, kolik že to teda ten Pepa s Věrkou ušetřili?!

Úžasná nabídka Eurorest, hotel Berau, Rakousko: http://eurorest.org/index.php?id=03_module&lng=cz&cid=6&rid=&ctid=&htid=711
Ubytování / 1 os.: ZDARMA
Jídlo (polopenze) / 1 os.: 34 EUR (cca. 910,- Kč)
Poplatek za vystavení šeku Eurorest: 477,- Kč
7 nocí pro 2 osoby (14 x polopenze): 476 EUR (cca. 12.750,- Kč) + 477,- Kč = 13.227,- Kč

Standardní internetová nabídka, hotel Berau, Rakousko: http://berau.nextsoft.at/ws/frontend/seite/SeiteCms.php?coId=15&coType=navigation2
Ubytování / 1 os.: 25 EUR (cca. 670,- Kč) - včetně snídaně
Večeře (doplate za polopenzi) / 1 os.: 12 EUR (cca. 320,- Kč)
V listopadu je při pobytu nad 5 dnů jeden den zdarma: - 25 EUR / 1 os.
7 nocí pro 2 osoby (včetně polopenze): 468,- EUR (cca. 12.533,- Kč)

Máňa: "Hele, Věrko, podle mých propočtů jste s Pepíkem za výlet s Eurorestem zaplatili přes třináct tisíc a na internetu nabízí stejnej hotel Berau úplně totéž za asi dvanáct a půl. To ti teda řeknu, jste to ale s Pepíkem koumáci! Ostatně, ne nadarmo se říká, že nechci slevu zadarmo, viď, Máňo?"

David Mateju

Poslední články autora

David Mateju

David Mateju

O životě, IT, motokárách, politice, hudbě, cestování. Prostě o všem, co mi přijde zrovna na mysl.

Staromladej introvertni extrovert k životu téměř nepoužitelnej.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora